Georges Lakhovsky MWO

Georges Lakhovsky bir Rus elektronik mühendisiydi. Radyo elektriğinden biyoloji alanına kadar uzanan uygulamalarla, döneminde yeni bir bilim dalı olan Radyobiyolojinin, yani X-ışınlarının canlı dokular üzerindeki etkisini inceleyen bilim dalının ilk temellerini attı.

Lakhovsky her canlı hücre çekirdeğinin salınımlı bir elektrik devresine benzediğini iddia ediyordu.

Nikola Tesla'nın araştırmalarını takip eden ve elektroterapi teorisini genişleten biri de, Çok Dalgalı Osilatörü (MWO) icat eden de yine kendisiydi.

"Bitkilerin Güçlü Yaşamı" adlı eserin yazarı olan Amerikalı Christopher Bird (1928-1996), Lakhovsky'nin Tesla'yı yakınen tanıdığını ve bu iki bilim adamının birlikte çalıştıklarını söylemiştir.

1931 yılında başlangıçtaki başarısızlıklar nedeniyle Lakhovsky'nin Tesla'dan Paris'e gelip kendisine başarılı bir MWO yaratmak için yardımcı olmasını istediğine dair bilgiler vardır.

Görünen o ki, MWO tasarım, Tesla'nın 1898 tarihli "Elektroterapi ve Diğer Amaçlar için Yüksek Frekanslı Osilatörler" makalesinde yeralmış olabilir.

Lakhovsky, MWO (Çok dalgalı Osilatörü) ile adeta her derde deva olan bir cihaz icat etmişti. Cihazın temel çalışma sistemi, kompleks (çok miktarda değişik frekanslar taşıyan) elektromanyetik radyo dalgaları üreterek, bu frekansları hasta organizmalara bütünsel bir terapi olarak uygulayan bir mekanizmadan oluşuyordu. Ve canlıların iletişim bilgi / enformasyonunun elektromanyetik niteliği nedeniyle, radyo frekansları şeklinde taşınıyorlardı.

Lakhovsky'nin ünlü tezine göre DNA, hücrelerin akort edilmiş rezonans devreleri gibi görev yapmalarına olanak veren ve MWO yoluyla bir dizi frekans çıktısına maruz kaldığında kendi rezonans frekanslarıyla titreşebilen, kendiliğinden indüklenebilen bir bobin gibi davranır.

Lakhovsky bu bilgilere "Yaşamın Sırrı" kitabında yer vermiştir.

Yine Lakhovsky'ye göre vücuttaki meridyenler üzerinden akan elektromanyetik frekanslar, cihaz tarafından gönderilen frekanslarla rezone olarak, vücudun tüm hücre çekirdeklerindeki elektrik devrelerini güçlü bir şekilde harekete geçirir ve bir anlamda şarj eder.

Bu tedavi ile yapılan işlem sayesinde, elektriksel aktivite içinde olan toksinler, mikroplar da vücuttan rezonans yani şiddetli titreşim ile sistem dışına atılır.

Böylece hastalığa yol açan kronik enerji blokajları da rezone edilerek yani çözülerek, yaşam enerjisinin sağlıklı akışı sağlanır. Cihazın temel prensibi, vücuttaki tüm hücrelerin (yaklaşık 200 quintillion adet) salınımsal frekans dengesizliğini rezone edebilme üzerine yapılandırılmıştır. Vücudumuzun her hücresinin, her organının, her sinirinin, her dokusunun ayrı salınınım frekansı vardır.

MWO Osilatörü

Cihazın hedefi, vücuttaki tüm hücrelerin sağlığına yöneliktir.

Lakhovsky, 1931 yılında icat ettiği çok dalgalı MWO Osilatör'ünü kullanmaya başlamıştır.

MWO, basit bir elektrik şokla, sadece sönümlü elektrostatik dalgalarla, 3 metre dalga boyundan infrared dalga boyutlarına kadar uzanan değişik frekanslar yükleyen ve tüm hücrelerin rezonansını sağlayan mucizevi bir cihazdır.

MWO, Tesla bobini kullanılarak tasarlanmıştır.

Tesla bobini iç yapısı elektrostatik enerjiyi depolayan bir kapasitör (kondansatör) ve elektromanyetik enerjiyi depolayan bir bobinden oluşur.

Elektrostatik alan elektriklenmiş cisimler üzerinde elektriği denge durumunda tutan alan demektir. Bu nedenle, sadece sönümlü elektrostatik dalgaları kullanan MWO, X, alfa, beta ve gama ışınları gibi, aşırı kısa-dalga elektromanyetik radyasyonu taşımadığı için, sağlığa zarar verebilecek yan etkilerine rastlanmamıştır. Ayrıca sönümlü elektrostatik dalgaları, cep telefonu, baz istasyonları ve mikrodalga ısıtıcı örneklerinde oluşan zararlı radyasyonu da taşımazlar.

Bu haber karşısında akla hemen, şu suali sormak gelmeli.

Eğer bunca yatırıma rağmen söz konusu edilen alternatif buluş "daha az yan etkili" olacaksa, neden ABD'de FDA tarafından boykot edilen, ancak sağlığa zarar verebilecek yan etkileri olmayan MWO cihazının kullanılması yasaklanmıştı?

Lakhovsky'nin üstün başarıları, döneminde Paris ve Newyork'taki muhtelif hastanelerin dikkatini çekti ve tıp çevrelerini şaşırtan, başarılı neticeler alındı. Özellikle kanser vakalarındaki başarılar dikkat çekiciydi.

Günümüzde FDA tarafından kullanımı yasaklanan bu cihaz, Rusya, Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerde yaygın olmasa da araştırma ve tedavıi amaçlı olarak halen kullanılmaktadır.

Georges Lakhovsky - Kanser tedavileri

BİZİ TAKİP EDİN :